Rejsy  morskie w Chorwacji trwają negocjacje nad zakupem większej jednostki na większe akweny w sezonie 2021.  Wymieniamy sprzęt na nowszy i większy.
rejsy morskie logo adriatyk sailing
Nasz e-mail: info@graz-web.de
Tu napisz nr rejsu , kursu, date, ilość osób, kontakt
Jestem zainteresowany rejsem
Jestem zainteresowany kursem:
1.Voditielj Brodice
2.Żeglarz,
3.Sternik jachtowy
4.Sternik motorowodny
5.Kursem dla zaawansowanych
6. Rejsem na zamówienie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Prosimy wypełnić powyższy kwestionariusz, wybierając wybrany przez siebie rejs lub kurs. Konieczne jest podanie swoich danych teleadresowych: Imienia, Nazwiska, nr tel oraz ilości miejsc, które zamierzacie zarezerwować. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe, potwierdzając Państwa rezerwacje.

Kwestionariusz

Ceny naszych eventów morskich, są bardziej niż konkurencyjne, za dodatkową opłatą możecie Państwo liczyć na świeżą pościel i ręczniki.

Ceny rejsów i kursów

Rezerwacja jest bezpłatna przez 3 dni, po tym czasie spodziewamy się zaksięgowania w ciężar rachunku bankowego podanego w zakładce płatności, zaliczki  lub całej kwoty wskazanej w ofercie rejsów i kursów. Po wniesieniu pełnej opłaty miejsce na jachcie jest pewne. Będziemy oczekiwać państwa przybycia na wybraną imprezę żeglarską w oznaczonym czasie i miejscu. W razie zablokowania dojazdu z powodu corony z Polski do Chorwacji zwracamy wam cala zaliczke.

 

Rezerwacja miejsca

na wiele pytań żeglarzy można  znaleźć odpowiedź w zakładce FAQ,  jest: tu

Tam też znajdują się informacje na tematy związane z uczestnictwem w Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie mi. jak się spakować, co zabrać o czym nie zapomnieć i wiele innych.

FAQ

Dla Państwa wygody powyżej znajduje się mapa, pinezka wskazuje miejsce: Marina Agana, adres: Dr. Franje Tuđmana 5, 21222, Marina, Kroatien postoju jachtu w naszym porcie macierzystym  patrz ponizej mapka  .

Port macierzysty, jak trafić na jacht

 

Osoby nie zorientowane, po raz pierwszy pragnące zwiedzać Chorwację na jachcie uprzedzamy aby spakowały bagaż w miękką torbę lub worek żeglarski i nie zabierały twardych walizek z powodu braku miejsca w kabinach. Należy pamiętać aby pakując bagaż, nie zapomnieć o osobistych lekarstwach, okularach, jeśli ktoś używa, przyda się z pewnością nakrycie głowy i krem przeciw słoneczny z filtrem oraz klapki i miękkie obuwie na nie rysującej pokład podeszwie. Koniecznie ciepły polar na wieczór i nie przemakalna kurtka od wiatru.

W trakcie rejsu przez cały czas istnieje możliwość doładowania telefonu lub laptopa, gniazdka są dla Państwa wygody w mesie. 

50 odpowiedzi na pytania, czego nie wiem o wakacjach pod żaglami w Chorwacji, jest tu

Ważne Informacje

wszystko o wakacjach po żaglami w Chorwacji

z Żeglarzem Morskim

Prowiant i wyżywienie, kasa jachtowa
Prowiant i wyżywienie na czas rejsu, są zakupowane tradycyjnie z kasy jachtowej trzymanej przez jedną osobę z załogi. Kasa jachtowa poza wyżywieniem, przeznaczana jest na wszystkie wspólne wydatki, dotyczące całej załogi. Najbardziej kosztują opłaty portowe i paliwo, które po rejsie należy uzupełnić do stanu początkowego. Opłaty za oba te składniki mogą być ograniczone, stając na nocleg na kotwicy, nie opłacamy portu  a pływając głównie na żaglach nie zużywamy paliwa. Nawet i trzeci składnik kosztotwórczy - wyżywienie można ograniczyć, jedząc własnoręcznie złowione ryby morskie. W sensie technicznym wyżywienie przygotowywane jest siłami załogi, jacht posiada, lodówkę, zamrażarkę, ekspres do kawy, grilla gazowego i wszelkie inne drobne sprzęty kuchenne. Kapitan tradycyjnie nie dokłada się do kasy jachtowej, jest na wyżywieniu załogi, ale złowionymi rybami nakarmi całą załogę nie raz.
Przycisk poniżej po naciśnięciu przeniesię Cię do panelu płatności

Rezerwacje i kontakt

Gratisy - co jest za bezpłatne a za co pobierana jest opłata na rejsach morskich w Chorwacji z Żeglarzem Morskim, wszystko jest wymienione tu

Sprawdź wolne miejsce w dogodnym terminie w tabeli [na dole tej strony], następnie wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń na +491727841870 Andreas Graz

 

zeglarzmorski.com

Powrót na agórę strony

ZALECENIE POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO
W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAWODÓW SPORTOWYCH I REJSÓW W CZASIE PANDEMII COVID-19 


W związku z nadzwyczajną sytuacją dotyczącą epidemii COVID-19 wszelkie działania wynikające z organizacji i przeprowadzenia zawodów sportowych będą realizowane 
z zachowaniem szczególnych wymogów sanitarnych.

Uczestnictwo w rejsach odbywa się na własną odpowiedzialność i ryzyko uczestnika. 

Każdy  uczestnik zrzeka się w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo wszelkich roszczeń  wobec organizatorów regat, w szczególności wobec organizatora rejsów na tym portalu:  Prodent sp zoo. Tarnowskie Gory
Zasady wprowadzone zostały w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ww.  aktywności i wynikają bezpośrednio z obowiązujących przepisów prawa (zalecenia dot. 

1.zachowania dystansu społecznego, 
2. dopuszczalnej określonej ilości osób, 
3. konieczność zasłonięcia ust i nosa, 
4. dezynfekcji rąk etc.).
W rejsach nie poleca udziału dla osób obciążonych innymi chorobami, które przy ewentualnej infekcji COVID-19 mogły by doprowadzić do ciężkiego przebiegu choroby i związanych z nim szkód na zdrowiu lub nawet do śmierci uczestnika.

 DO POBRANIA  

 PŁATNOŚCI     

 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

 SZKOLENIA  MOTOROWODNE

 GALERIA  

 POŁĄCZENIA LOTNICZE i 

 AUTOKAROWE 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI  

 POGODA W CHORWACJI 

 POLITYKA COOCIS 

 BLOG  

 FAQ 

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

ANDREAS GRAZ   

tel : +49 1727841870 

e- mail: info@graz-web.de 

REJSY MORSKIE

REJSY CHORWACJA 

NASZ JACHT

KURSY ŻEGLARSKIE

REZERWACJA I KONTAKT

BAZA WIEDZY

DO POBRANIA

PŁATNOŚCI

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

GALERIA

POŁĄCZENIA LOTNICZE i

AUTOKAROWE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POGODA W CHORWACJI

POLITYKA COOCIS

BLOG

FAQ