REJSY MORSKIE

REJSY CHORWACJA 

NASZ JACHT

KURSY ŻEGLARSKIE

REZERWACJA I KONTAKT

BAZA WIEDZY

DO POBRANIA

PŁATNOŚCI

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

GALERIA

POŁĄCZENIA LOTNICZE i

AUTOKAROWE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POGODA W CHORWACJI

POLITYKA COOCIS

BLOG

FAQ

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

ANDREAS GRAZ   

tel : +49 1727841870 

e- mail: info@graz-web.de 

 DO POBRANIA  

 PŁATNOŚCI     

 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

 SZKOLENIA  MOTOROWODNE

 GALERIA  

 POŁĄCZENIA LOTNICZE i 

 AUTOKAROWE 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI  

 POGODA W CHORWACJI 

 POLITYKA COOCIS 

 BLOG  

 FAQ 

Video my Yacht Harmony 47 - Miriam https://youtu.be/I1Ril1vj-IA

www.boot-trip.com

Rejsy morskie jesli połów na wedke beskuteczny, kusza nigdy nie zawodzi, ryba musi być

     Szkoła żeglarstwa żeglarza morskiego, nie zajmuje się czarterem jachtów, jest właścicielem jachtu żaglowego  s/y Miiram - Harmony 47, bedący jachtem morskim, który w sezonie 2021 jest dedykowany rejsom morskim po Adriatyku i na którym prowadzone będą kursy żeglarskie: żeglarz jachtowy, sternik morski, Voditielj Brodice. 

     Szkoła jest również właścicielem jachtów motorowych na których można brać udział w kursach motorowodnych: sternik motorowodny, motorowodny sternik morski w wersji by PZMiNW o raz Chorwackiego odpowiednika.

Wszystkie zajęcia praktyczne, żeglarski i motorowodne  rozpoczynają się już w czerwcu 2021. Chętni mogą zdobyć patent żeglarski Voditiell Brodice - odpowiednik polskiego kapitana jachtowego, jachtowego sternika morskiego, patent żeglarza jachtowego. 

     W sezonie 2021 nie planujemy odwiedzania Morza Północnego, nie jest również planowany rejs po Bałtyku. Pierwszy rejs szkoleniowy rozpoczyna się w czerwcu zgodnie z harmonogramem szkoleń żeglarskich w wakacje 2021 w Chorwacji.

W programie mi. prognoza pogody w Chorwacji, ze względu na jej specyfikę oraz wpływ na bezpieczeństwo, odbędzie się w rozszerzonej formie.

rejsy morskie logo zeglarza morskiego
Rejsy morskie Stary Priomosten, kulisty połwysep z gęstą zabytkową zabudową, widok z drona

ropozycja Żeglarza Morskiego, to obietnica niezwykłej, zapadającej w pamięć, przygody na rejsach morskich, radujmy się w        

          Wakacje, Chorwacja 2021

Z całą oferta rejsów morskich na wakacje 2021 w Chorwacji, można zapoznać się  w tym miejscu

Si tu scis multum sumptibus operam ignorantiam 

Mark Twain

Rejsy morskie cytaty Marka Twaina na sa odpowiednie do tresci witryny

Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś , niż tego, co zrobiłeś źle. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Kochani żeglarze, pozwólcie zaprosić Was na najlepsze Wakacje pod zaglami, Chorwacja 2021

 

 rejsy morskie kapitan robi pamiatkowe zdjecie zadowolonej z rejsu zalodze
Rejsy morskie gdy polowy wedka zawioda pozostaje kusza i podwodne polowanie, zawsze skuteczne
Rejsy morskie prolowanie  na wiele wedek jednoczesnie jest skuteczna metoda na polow tunczyka
 1. pl
 2. en
 3. de

 

 • Czy wiesz które rejsy morskie są na prawdę najlepsze i najtańsze?  Te, które zawierają najwięcej atrakcji w niskiej cenie rejsu.

 • Czy wiesz która oferta zawiera najwięcej atrakcji w cenie? Bezapelacyjnie oferta Żeglarza Morskiego, ponieważ zawiera największą wartość dodaną do ceny rejsu, 

 

wartość dodanych atrakcji gratis jest wyższa od ceny rejsu i to czyni ją absolutnie wyjątkową, wręcz unikalną i  poza konkurencją.

 • Dlaczego dodatkowe atrakcje są ważne? 

Bo to dodatkowe atrakcje gratis, wywołują najwięcej uśmiechu radości na twarzach

zadowolonych klientów, są w cenie rejsu a cena ta jest najniższa na rynku.

Tak naprawdę, to nie zapewnienia i obiecanki innych ale dodatkowe atrakcje w cenie decydują o największej liczbie wrażeń i na 100% najlepszym rejsie i najbardziej udanych wakacjach, bez względu na pogodę.
 

Rejsy morskie w Chorwacji są specjalnością Żeglarza Morskiego i współpracujących z nim pasjonatów rejsów morskich,

ludzi kochających morze, żyjących na morzu i z morza od ponad 30 lat, dlatego dbamy o jego dobrostan, ucząc tego innych.

Żywimy nadzieje zachować je w niepogorszonym stanie dla przyszłych pokoleń żeglarzy. 

Rejy Morskie Cetrum Split nocą

Urok nocnych zdjec, dobrze podswietlonych miast

Rejsy Morskie Nocne-zeglowanie-trasa-3

Romantyczne uroki nocnej zeglugi

Rejsy morskie sy Miriam

Jacht Miriam w całej krasie pod pelnymi zaglami

Rejsy-morskie--Stolik-kawiarniany-nad-zatoka

Piekna miejscowka na male co nie co

Rejsy morskie Split cntralne nabrzeze miasta

Idziemy na spacerek poznac uroki Splitu

Rejsy morskie Split, widok z drona

Split z poziomu morza czy z lotu ptaka piekny z kazdej strony

Rejsy morskie centrum Splitu od strony morza

Zwiedzajac Chorwacje odwiedzamy Split

rejsy morskie logo adriatyk sailing

Poza  żeglarstwem na rejsach morskich w Chorwacji, umożliwiamy bezpłatną naukę i doskonalenie umiejętności połowu ryb morskich wędką i z kuszą

Rejsy morskie po udanym wedkowaniu trafila sie duza ryba, okazuje się ze to mały rekin połknal haczyk
Rejsy morskie nurkowanie i połow ryb morskich z kusza lub wedką to lubiany program obowiązkowy o każdej porze dnia
Rejsy morskie połowy smacznych, zdrowych ryb uwazamy za podstawowa umiejetnosc dajacą duza satysfakcje i oszczedza kase jachtowa naszym jachtowym menu
Rejsy morskie w Chorwacji, znamy zatoki, gdzie można bezpiecznie kotwiczyć jacht na czas zabawy załogi w kryształowo czystej wodzie, jak widac na obrazku

W witrynie Żeglarz Morski, każdy znajdzie przygodę żeglarską odpowiednią dla siebie,

w okresie wakacji 2021 w sezonie od czerwca do października proponujemy rejsy morskie w czterech wariantach tras w kierunkach północnym południowym i zachodnim. Żeglując po wybrzeżu Adriatyku odwiedzimy perły architektury dzisiejszej Chorwacji z czasów świetności Cesarstwa rzymskiego. Powszechnie podziwiane, niezliczone zabytki kultury oraz rezerwaty przyrody, staną się Państwa udziałem w wakacje 2021 w Chorwacji.

        Poza turystyką morską i wypoczynkiem w ofercie żeglarza morskiego są kursy i [szkolenia żeglarskie ]

na jeden z popularnych patentów, niezbędnych do samodzielnego żeglowania. Wszystkim wystawiamy opinie i rekomendacje z odbytego rejsu, niezbędne przy zdobywaniu kolejnych stopni żeglarskich.

   

Wszystkie moje kwiaty lubią słońce i czystą, orzeźwiającą  je wodę a Ty?

Rejsy morskie 2021 w Chorwacji, szkolenia i kursy żeglarskie, dedykujemy wszystkim,

którzy odpowiedzieli sobie pozytywnie na powyższe pytanie, a także tym:

na przykład: podróż jachtem morskim, pływanie z delfinami, połów wielkich ryb.

Nie masz czasu na odpoczynek, bo ciężko pracujesz i marzysz o bogactwie i lepszym bycie dla rodziny?

to świetnie, możemy Ci w tym pomóc,abyście po swojej ciężkiej pracy odpoczęli.

Rejsy morskie jachtem 2021 w Chorwacji, oferują Tobie skarby natury,

gdy zobaczysz co mamy ci do zaoferowania, będziesz tu wracał z rodzina i przyjaciółmi każdego roku a gdy wrócisz do domu wypoczęty, pełny energii, zaczniesz szukać jachtu żaglowego i myśleć o kolejnym urlopie za rok. 

Twoje życiowe cele staną się nagle, twoja łatwą zdobyczą, oferujemy to Tobie i twoim bliskim,

oraz tym wszystkim:

 • którzy chcą odpocząć, zregenerować nadszarpnięte zdrowie i skołatane nerwy a przy okazji  posiąść umiejętność samodzielnego żeglowania w sposób bezpieczny, skuteczny i elegancki, odpoczywając w pięknej scenerii, skąpanej w słońcu Dalmacji i kryształowo czystej, szafirowej wody przebogatej w faunę i florę,

 • także tym, którzy nie pierwszy już raz planują spędzić wakacje pod żaglami, kojarząc rejsy morskie w Chorwacji z najlepszym sposobem - "ładowaniem baterii" na cały następny rok,

 • młodych duchem, którzy chcą tylko spróbować lub nabrać doświadczania i pewności siebie za sterami luksusowego jachtu morskiego. Szkoła żeglarstwa -Żeglarz Morski zaprasza na nie tuzinkowe szkolenia żeglarskie, kursy żeglarskie, rejs szkoleniowy. Możesz zdobyć patent żeglarza jachtowego lub jachtowego sternika morskiego. Ufamy że, zajęcia praktyczne  zaczniemy w czerwcu, zgodnie z planem. Prowadzimy kursy żeglarskie i motorowodne, mamy kilka jachtów motorowych a na kursach motorowodnych możesz zdobyć patent sternik motorowodny lub motorowodny sternik morski w wersji polskie lub chorwackiej.

                                                                        

Z A P R A S Z A M Y

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie żeglarza morskiego w organizacji Rejsów morskich w Chorwacji lecz nie wyłącznie, jest największą wartością dodaną do oferty rejsów morskich na sezon 2021. W najniższej cenie na rynku oferowanych jest kilka najlepszych tras rejsów morskich w Chorwacji w kilkunastu terminach wakacyjnych na luksusowym jachcie z profesjonalną załogą i wyposażeniem. W opinii stałych klientów, najlepszą ofertą na rynku w Polsce, spędzenia wakacji 2021 pod żaglami, na rejsach  morskich w Chorwacji, jest oferta Żeglarza Morskiego, prezentowana w tej witrynie.

Ponad to, dowodzą tego  setki zadowolonych turystów i wyszkolonych żeglarzy z minionych trzydziestu kilku lat organizacji rejsów morskich i oceanicznych.  Nie wierzcie nam na słowo, powiedzcie sprawdzam i skontaktujcie się z nami.

Dołączcie do tych szczęściarzy i Wy. 

       

 


 

 

 

           

 

 

Pierwsze półrocze tego roku dostarczyło na wszystkim mnóstwa emocji związanych z obawami o nasze i naszych bliskich życie oraz zdrowie. Z pewnością, macie Państwo za sobą podobne doświadczenia. Rejsy Chorwacja stały pod znakiem zapytania, po raz pierwszy w kilkunastoletniej historii. Zbliżające się urlopy i wakacje 2020, są doskonałą okazją na odreagowanie nagromadzonego w nas stresu i wzmocnienie naszych organizmów na dalszą część roku. Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie, dobrze wie z autopsji że, nic tak skutecznie nie koi nerwów i nie leczy stresu, jak cieszące oczy czyste, naturalne środowisko, nie skalane działalnością człowieka, kryształowo czysta, ciepła morska, słona woda, będąca dobrodziejstwem dla naszej skóry, a także ogólnego dobrostanu naszego największego skarbu - zdrowia. Jeśli dodać do tego dużą dawkę słońca, dostarczającej naszym organizmom witaminy „D” , będącej niezbędnym budulcem ludzkiego układu immunologicznego, odpowiedzialnego za odporność człowieka na wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy, to skojarzenie tych skumulowanych w jednym miejscu dobrych dla naszego zdrowia okoliczności wskazuje na rejsy morskie po Morzu Adriatyckimi, w tym Rejsy w Chorwacji żeglarza Morskiego,

Żeglarz Morski przygotował dla Państwa ofertę rejsów morskich na sezon 2020. Oferta ta sprawi, że Wakacje 2020 zliczycie na  100 %  do najbardziej udanych, ponieważ ukoją Wasze nadszarpnięte zdrowie, dostarczając tak potrzebnego relaksu, wyciszenia i radości. Rejsy Chorwacja, zaspokoi również Państwa potrzeby doznań estetycznych, które staną się Państwa udziałem  za sprawą podziwu dla zabytków architektury oraz przebogatej fauny i flory w tym takich pereł Adriatyku jak Dubrownik, Split, Primošten lub Park Narodowy Krka  i wielu innych.

 

Dlaczego warto wybrać  właśnie ofertę z rejsy morskie Chorwacja Żeglarza Morskiego? 

Powodów jest wiele, najważniejsze to:

a) najniższa cena na rynku za tygodniowy rejs luksusowym jachtem pod opieką zawodowego Żeglarza Morskiego, kapitana i instruktora, który zapewni bezpieczeństwo, radość i uśmiech na Waszych twarzach,

b) największa wartość dodana do rejsu, bez dopłat za

 • nurkowanie z butlą, 

 • podwodne polowanie z kuszą na ryby morskie lub bezkrwawe łowy z kamerą podwodną,

 • naukę lub doskonalenie windsurfingu,

 • snurkelingu, jazdy na nartach wodnych,

 • klasycznego połowu ryb morskich,

 • dojazd z lotniska i z powrotem i wszystko to w najniższej na rynku cenie  rejsów morskich w Chorwacji 2020.

 • Ponadto chętni mogą zdobyć umiejętności samodzielnego żeglowania i uwieńczyć to, zdobyciem chorwackiego patentu odpowiednika polskiego kapitana - Woditielj Brodice.