rejsy morskie logo adriatyk sailing

stolik przy wodzie w porcie

 

posiłek na jachcie-min

 

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

REJSY CHORWACJA

      WAKACJE 2020

 

 

Dodatkowych informacji udziela oraz zaprasza na rejs 
Prodent Sp z o. o. (Ltd)
PL- 42-600 Tarnowskie Gory;
Ul. Szarych Szeregow 16 VAT Nr:
PL - 647-22-66-636;
                           
Organizator  - Andreas Graz
mobile & Whats App +491727841870
 
email:   info@graz-web.de
.

Co baczymy?   Najpiękniejsze żeglarskie miejsca

Kogo odwiedzimy? Delfiny

Rejsy chorwacja odwiedza pakk narodowy Kornati

Zapraszamy do żeglarskiego raju, Disneylandu dla żeglarzy,

jak mawiają miejscowi przewodnicy, co nie jest wielką przesadą. Urozmaicone w swojej formie wybrzeże z ponad 1200 wyspami, wysepkami oraz siedemdziesięcioma marinami o wysokim standardzie, stanowią bazę turystyki morskiej Chorwacji. Niezliczona liczba zatok, kotwicowisk i przystani, stanowi magnez, ściągających tu w sezonie tysiące żeglarzy z całej Europy i Świata.  Chorwacja, hojnie obdarowana przez stwórcę cudami natury, nieprzerwanie od ponad dwustu lat rozwija turystykę morska z dużym powodzeniem.

Najbardziej atrakcyjnymi obszarami dla żeglarzy są:

parki narodowe i parki przyrody, to też sześćdziesiąt procent wszystkich portów morskich i marin znajduje się w okolicy Dubrownika, Szybeniku i Zadaru. National Park Plitvička jezera, to najbardziej znany i najpiękniejszy park narodowy w Chorwacji, zaliczany do światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Park Narodowy Kornati w okolicy Szybenika, jest wymieniany wśród najbardziej atrakcyjnych i najczęściej odwiedzanych miejsc przez żeglarzy. Park narodowy Kornati pokrywa swym obszarem około setki mniejszych i większych wysp o urozmaiconych nabrzeżach, od rozłożystych pięknych plaż z palmami, po wysokie klify, rejon ten uważany jest za najpiękniejszą grupę wysp na Adriatyku i raj dla żeglarzy. Inne, warte odwiedzin miejsca to park narodowy z magiczną wyspą Mljet, Park Narodowy Brijuni, Park Przyrody Telašćica, wszystkie naszpikowane licznymi zabytkami kultury i historii, należą do atrakcji okolicznych miast i miasteczek.

Całość skąpana w słońcu Dalmacji przez ponad dwieście dni w roku. Wszystkie te piękne miejsca możemy Wam pokazać na żywo odwiedzając je i poznając ich niesamowitą, długą historię. Chcemy przedstawić Wam, naszych przyjaciół, bratni nam Polakom naród Słowiańki - Chorwatów. Z którymi łączy nas kilka tysięcy lat wspólnej historii !!! 

    Czy chcecie poznać tę historię?

    Z A P R A S Z A M Y na pokład s/y Miriam,

    luksusowego jachtu, którym Was tam zabierzemy 

                         

O F E R T A  Ż E G L A R S K A:

Rejsy Chorwacja, nasz port macierzysty: Murter

1.Trasa: Marina Agana- Primoste -Hvar-Split, Trogir- Vela Luka-Korcula- Vis - Marina Agana- ok 150 Nm  6 dni       
Kliknij tu, zobacz tę trasę na mapie

Powyższa trasa, jest jak zwykle propozycją Rejsy Chorwacja, uzależnioną od pomyślnych wiatrów lecz nie tylko, ostatecznie o odbywanej trasie decyduje załoga z kapitanem

Terminy:     
                 20-27 czerwca 
                 18-25 lipca 2020 r
                 15-22 sierpnia 
                 12 -19 września 2020 r

Cena : 1250PLN / 300€             i nic wiecej!!!  

 
Rejsy morskie po Adriatyku - Kierunek Północ – dużo portów, zatok i zawiedzenia:

2. Trasa: Marina Agana- Primoste -Hvar-Split, Trogir- Vela Luka-Korcula- Vis - Marina Agana- ok 150 Nm  6 dni         

Kliknij tu zobacz tę trasę na mapie

Powyższa trasa, jest jak zwykle propozycją Rejsy Chorwacja, uzależnioną od pogody  i innych okoliczności, ostatecznie o odbywanej trasie zdecydujemy przed wypłynięciem 

Terminy   
         od 27 czerwca do 04 lipca 
         25 lipca do 01 sierpnia 
         22-29 sierpnia 2020 r
         19-26 września 2020 r
Cena : 1250PLN  /300€       i nic wiecej!!! 
 
 

Rejsy Chorwacja po Morzu Adriatyckim, kierunek Południe - piękna i najdłuższa z proponowanych tras,

dużo żagli i dużo zwiedzania, odwiedzimy perłę Adriatyku - Dubrownik – dwa nocne pływania (niezapomniane nocne wrażenia widokowe z rejsy Chorwacja, vide galerie zdjęć):

3. Trasa: Marina Agana-  Primoste -Hvar-Split, Trogir- Vela Luka-Korcula- Vis - Marina Agana- ok 150 Nm  6 dni     
 
Powyższa trasa rejsy Chorwacja, jest jak zwykle propozycją uzależnioną od pomyślnych wiatrów lecz nie wyłącznie o ostatecznie o odbywanej trasie decyduje załoga z kapitanem
 
Terminy:  
               04-11.07.2020
               01-08.08.2020 r 
               29-05.08.2020 r 
               26.09-03.10.2020 r
Cena: 1250 PLN / 300€      i nic wiecej!!! 
 
 

Rejsy Chorwacja po Adriatyku, trasa Północna ok 150 Nm w tym jedno nocne pływanie, dużo zwiedzania i żeglowanie w równowadze:

(niezapomniane wrażenia widokowe z żeglowania w nocy z rejsy Chorwacja vide galeria na dole strony):
 

4. Trasa: Marina Agana- Primoste -Hvar-Split, Trogir- Vela Luka-Korcula- Vis - Marina Agana- ok 150 Nm  6 dni         

Powyższa trasa, jest tylko wstępną propozycją rejsy chorwacja, ostatecznie o odbywanej trasie decyduje załoga z kapitanem już pierwszego dnia przed wypłynięciem

Terminy: 11-18 lipca 2020 r
                08-15 sierpnia 2020 r
                05-12 września 
                03- 10 października 2020 r
 
Cena: 1250 PLN / 300€        i nic wiecej!!! 
 
 
Na wszystkich powyżej proponowanych czterech trasach,  mariną zaokrętowania i wyokrętowania załogi rejsy Chorwacja jest port macierzysty w Marina Agana.
 
Wszystkie proponowane rejsy morskie odbywają się na luksusowym jachcie w idealnym stanie, przebogato wyposażonym w sprzęt nowej generacji: s/y Miriam, Harmony 47
 
 Opis jednostki rejsowej, zdjęcia i dane techniczne jacht są tu 
 

Wszystkie proponowane rejsy Chorwackie, powiodą nas przez trasy widokowe oraz rezerwaty przyrody.

Jest to gwarancją wyższych doznań estetycznych i pięknych zdjęciowych pamiątek z rejsu w tym zdjęć podwodnych, vide galeria poniżej
 
Grupy zorganizowane minimum 5 osobowe lub jednomyślne, co do trasy, załogi mogą zamówić rejs morski po Adriatyku na dowolnej trasie, np. POLECAMY- Dubrownik - Wenecja  - Park Narodowy - Kornati 
 
         W przypadku nieodpowiedniej pogody, na życzenie załogi lub postoju na kotwicy lub boi w malowniczych zatokach oferujemy.:
 
 • nurkowanie z a snurkeling (maska z fajką, płetwy, pianka)

 • windsurfing

 • pływanie pontonem z ciąganiem koła, narciarza  itp.,

 • programem obowiązkowym na każdym rejsie morskim jest połów ryb morskich - barbecue

 • W przypadkach muzykalnej załogi, szanty z gitarą, fletem, tamborino i innymi instrumentami, przepraszamy bez fortepianu:)) , grający na instrumentach - będą nagrodzeni przez kapitana specjalna nagrodą o ile instrument będą mieli ze sobą i udelektują załogę swoją muzyką, czyniąc wspólną zabawę weselszą.

 

Wszystkie trasy są doskonale znane rejsom Chorwackim i  nie przypadkowe, bardzo atrakcyjne zarówno pod względem żeglarskim, jak również turystycznie. Zdjęcia tych tras z ubiegłych lat,  publikujemy poniżej oferty. 

Ceny rejsów są więcej niż konkurencyjne, mamy własne jachty nie czarterowe, bogato wyposażone i utrzymane w idealnym stanie , ceny rejsów nie oddają poziomu wszystkich kosztów, ponieważ rejsy są nie komercyjne. Sponsor, znany producent, którego reklamy nosimy na jachcie,  pokrywa różnice w tym i kolejnym sezonie abyście mogli Państwo cieszyć się niskimi cenami w tym trudnym dla wszystkich czasie. 

 

Nie czekaj - pojedź i poczuj to na własnej skórze. Zarezerwuj  już teraz ! na 100% drogą elektroniczną, miejsce do Dubrownika

 

   O Chorwację Dalmaceńską i Chorwacje Panońską z powodu ich położenia ważnego geopolitycznie,  toczyły się wojny o hegemonie na tych terenach, rywalizowało wiele ówczesnych mocarstw z różnym skutkiem. Obecnie możemy obserwować na terenie całej republiki zabytki architektury z czasów świetności zachodniego cesarstwa rzymskiego i bizantyjskiego, widoczne są również wpływy innych kultur z tamtego okresu i wcześniejsze, lecz  zachowały się w  mniejszej liczbie.     

   Zniszczona dawna Jugosławia z której po ostatniej wojnie domowej w ubiegłym wieku, została wydzielona republika Chorwacji, została pieczołowicie w 100 % odrestaurowana przez nowe władze republiki. Obecnie turyści mogą podziwiać wysoki kunszt danych budowniczych i obecnych konserwatorów zabytków architektury. 

Najpiękniejsze żeglarskie miejsca - Chorwacja ma położone wzdłuż długiego na 6 tys. km (licząc łącznie z brzegami licznych wysp i wysepek) wschodniego wybrzeża Adriatyku. 

Rozwijane przez Chorwatów żeglarstwo i utrzymywanie w wysokim standardzie infrastruktury żeglarskie,j zapewnia budżetowi republiki Chorwacji, dużą część dochodu narodowego i stanowi alternatywę dla typowych wycieczek hotelowych, czy tez objazdowych w postaci rozbudowanej  

Oferta żeglarska Chorwacji należy do czołówki Światowej, władze dokładają zabiegów w kierunku utrzymania i rozbudowy bazy żeglarskie o wysokim standardzie. Obszerna oferta czarteru jachtów w Chorwacji, nie ma sobie równej w Europie. Chorwaci słynną z gościnności i dbałości o ekologię w której są niekwestionowanym leaderem w Europie zwłaszcza w obszarze dobrostanu Morza Adriatyckiego.

Imprezowe rejsy Morskie: Chorwacja i Chorwaci traktują z życzliwością, nawet gdy czasami jest to związane z dość głośnym zachowaniem po północy, turyści są traktowani trochę, jak święte krowy w Indiach - wszystko im wolno. Widać świadomość Chorwatów jest tak wysokich lotów, że nie dopuszcza aby małe prywatne niewygody miały negatywny wpływ na dominujący przemysł turystyczny Republiki Chorwacji. 

 

   Raj dla turystów tworzy również sama natura, zwykło się mówić, iż Chorwacja jest ostatnim kawałkiem ziemi, którą Bóg chciał zostawić dla siebie ale podarował Chorwatom. Rejsy Żeglarskie w Chorwacji to radość dla oczu i idealne miejsce odpoczynku. Smak owoców, warzyw i ryb w sezonie, nie pochodzących  z hodowli a wyrosłych w  naturalny sposób w ekologicznym, nie skażonym ręką człowieka środowisku, jest zupełnie inny niż u nas, ceny natomiast  w okresie  zbiorów są nieco niższe niż w Polsce w tym samym okresie.  Bogata oferta żeglarska stanowi doskonały mariaż wraz z stosunkowo tanią żywnością, zwłaszcza dla turystów z zachodu Europy. Nie dziwi w tych okolicznościach trwający od kilku dekad. bum na turystykę (w tym żeglarską - Imprezowe Rejsy Morskie: Chorwacja dla młodych duchem cieszą się od lat dużym powodzeniem, zwłaszcza wśród młodzieży i studentów.

    Rezerwujcie drogą elektroniczną, miejsca na  rejs morski 2020, już w czerwcu sezon 2020 będzie przywrócony jak wynika z tzw dobrze poinformowanych źródeł. Tym samym  oraz wzorem lat ubiegłych rozpoczną się wakacje 2020.            Przy podejmowaniu decyzji o wyborze jachtu i firmy żeglarskiej, wejście pod uwagę nie puste obietnice bez pokrycie o najlepszej ofercie ale rzeczywistą wartość gratisów oferowanych przez Żeglarza Morskiego.

 

Dlaczego warto wybrać  właśnie ofertę z rejsy morskie Chorwacja Żeglarza Morskiego? 

Powodów jest wiele, najważniejsze to:

a) najniższa cena na rynku za tygodniowy rejs luksusowym jachtem pod opieką zawodowego Żeglarza Morskiego, kapitana i instruktora, który zapewni bezpieczeństwo, radość i uśmiech na Waszych twarzach,

b) największa wartość dodana do rejsu, bez dopłat za

 • nurkowanie z butlą, 
 • podwodne polowanie z kuszą na ryby morskie lub bezkrwawe łowy z kamerą podwodną,
 • naukę lub doskonalenie windsurfingu,
 • snurkelingu, jazdy na nartach wodnych,
 • klasycznego połowu ryb morskich,
 • dojazd z lotniska i z powrotem i wszystko to w najniższej na rynku cenie  rejsów morskich w Chorwacji 2020.
 • Ponadto chętni mogą zdobyć umiejętności samodzielnego żeglowania i uwieńczyć to zdobyciem chorwackiego patentu odpowiednika polskiego kapitana - Woditielj Brodice.

 

All inclusive dotyczy również, silnika do dingi i spinakera, to oszczędność ok 200 Euro za tydzień, codziennie świeża, własnoręcznie złowiona ryba dla wszystkich to oszczędność kolejnych 200 Euro dziennie. Oczywiście z naszym sprzętem do połowu ryb, gwarantujemy że ryba będzie.

Takie ceny z taką wartością dodana są możliwe, za sprawą subwencji sponsorów rejsów morskich, uznanego producenta osprzętu żeglarskiego i wędkarskiego w zamian za ich  reklamy  noszone na głównym żaglu przez kolejne wakacje Chorwacja 2020.

 

WAŻNA INFORMACJA!

Dojazd z lotniska w Splicie mozliwy taksowka do marina Agana w Marina kolo Trogiru trwa ok. 25minut, cena, jak sie dobrze potarguje z kierowca 30-40€!

Organizator Rejsów w Chorwacji zawarł w cenie: koje w kabinie, opiekę kapitana, OC, dingi z silnikiem, 2 deski windsurfingowe, kilka zestawów do snorkeling’u (płetwy maska z fajką płetwy), akwalungi do nurkowania, gaz do kuchenki, wędki morskie, dojazd z lotniska i powrót, nie ma kaucji 2000 Euro  jak na jachtach czarterowych ale obowiązuje okazanie OC w życiu prywatnym. 

Rejsy Chorwacja nie zawiera: składki do kasy jachtowej na: kosztów wspolnego wyżywienia, płat za nocowanie w portach (jesli takie beda konieczne na zyczenie zalogi), zwykle nocujemy cichych zatoczkach blisko portow, aby nie bylo niepotrzebnych kosztow, a kapitan zawozi odbiera pontonem zaloge do portu celem zrobienia zakopow, zwiedzania, itp. 

 
Rejsy Chorwacja widok z okoliczne wzgorza na Vela luka
rejsy Chorwacja panorama z widokiem na Korczule po remoncie nabrzeza
rejsy chorwacja port i fortyfikacja w Dubrowniku
Widok z polnocnych wzgorz na wyspe Vis
Rejsy Chorwacja port w Hwarze widok z koscielnej wierzy

 Kogo odwiedzimy? Delfiny !

Wazna Informacja z 11.07.2020
Przejazd z Polski do Chorwacji jest mozliwy przez Czechy i Wegry. 
Slowenia podobna zamknela swoja granice!

 DO POBRANIA  

 PŁATNOŚCI     

 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

 SZKOLENIA  MOTOROWODNE

 GALERIA  

 POŁĄCZENIA LOTNICZE i 

 AUTOKAROWE 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI  

 POGODA W CHORWACJI 

 POLITYKA COOCIS 

 BLOG  

 FAQ 

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

ANDREAS GRAZ   

tel : +49 1727841870 

e- mail: info@graz-web.de 

REJSY MORSKIE

REJSY CHORWACJA 

NASZ JACHT

KURSY ŻEGLARSKIE

REZERWACJA I KONTAKT

BAZA WIEDZY

DO POBRANIA

PŁATNOŚCI

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

GALERIA

POŁĄCZENIA LOTNICZE i

AUTOKAROWE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POGODA W CHORWACJI

POLITYKA COOCIS

BLOG

FAQ