REJSY MORSKIE

REJSY CHORWACJA 

NASZ JACHT

KURSY ŻEGLARSKIE

REZERWACJA I KONTAKT

BAZA WIEDZY

DO POBRANIA

PŁATNOŚCI

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

GALERIA

POŁĄCZENIA LOTNICZE i

AUTOKAROWE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POGODA W CHORWACJI

POLITYKA COOCIS

BLOG

FAQ

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

ANDREAS GRAZ   

tel : +49 1727841870 

e- mail: info@graz-web.de 

 DO POBRANIA  

 PŁATNOŚCI     

 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

 SZKOLENIA  MOTOROWODNE

 GALERIA  

 POŁĄCZENIA LOTNICZE i 

 AUTOKAROWE 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI  

 POGODA W CHORWACJI 

 POLITYKA COOCIS 

 BLOG  

 FAQ 


 Kogo odwiedzimy? Delfiny !

Rejsy Chorwacja port w Hwarze widok z koscielnej wierzy
Widok z polnocnych wzgorz na wyspe Vis
rejsy chorwacja port i fortyfikacja w Dubrowniku
rejsy Chorwacja panorama z widokiem na Korczule po remoncie nabrzeza
Rejsy Chorwacja widok z okoliczne wzgorza na Vela luka

Zapraszamy do żeglarskiego raju, Disneylandu dla żeglarzy,

jak mawiają miejscowi przewodnicy, co nie jest wielką przesadą. Urozmaicone w swojej formie wybrzeże z ponad 1200 wyspami, wysepkami oraz siedemdziesięcioma marinami o wysokim standardzie, stanowią bazę turystyki morskiej Chorwacji. Niezliczona liczba zatok, kotwicowisk i przystani, stanowi magnez, ściągających tu w sezonie tysiące żeglarzy z całej Europy i Świata.  Chorwacja, hojnie obdarowana przez stwórcę cudami natury, nieprzerwanie od ponad dwustu lat rozwija turystykę morska z dużym powodzeniem.

Najbardziej atrakcyjnymi obszarami dla żeglarzy są:

parki narodowe i parki przyrody, to też sześćdziesiąt procent wszystkich portów morskich i marin znajduje się w okolicy Dubrownika, Szybeniku i Zadaru. National Park Plitvička jezera, to najbardziej znany i najpiękniejszy park narodowy w Chorwacji, zaliczany do światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Park Narodowy Kornati w okolicy Szybenika, jest wymieniany wśród najbardziej atrakcyjnych i najczęściej odwiedzanych miejsc przez żeglarzy. Park narodowy Kornati pokrywa swym obszarem około setki mniejszych i większych wysp o urozmaiconych nabrzeżach, od rozłożystych pięknych plaż z palmami, po wysokie klify, rejon ten uważany jest za najpiękniejszą grupę wysp na Adriatyku i raj dla żeglarzy. Inne, warte odwiedzin miejsca to park narodowy z magiczną wyspą Mljet, Park Narodowy Brijuni, Park Przyrody Telašćica, wszystkie naszpikowane licznymi zabytkami kultury i historii, należą do atrakcji okolicznych miast i miasteczek.

Całość skąpana w słońcu Dalmacji przez ponad dwieście dni w roku. Wszystkie te piękne miejsca możemy Wam pokazać na żywo odwiedzając je i poznając ich niesamowitą, długą historię. Chcemy przedstawić Wam, naszych przyjaciół, bratni nam Polakom naród Słowiańki - Chorwatów. Z którymi łączy nas kilka tysięcy lat wspólnej historii !!! 

    Czy chcecie poznać tę historię?

    Z A P R A S Z A M Y na pokład s/y Miriam, luksusowego jachtu, którym Was tam zabierzemy.                         

 

O F E R T A  Ż E G L A R S K A w roku 2023:

Rejsy Chorwacja, nasz port macierzysty: Marina Agana kolo Splitu. 

 

Trasy zaleza od sily  kierunku wiatrow, od zalogi- ile godzin dziennie zaloga

chce plywac na jachcie.

Trasa: Split - Primoste -Hvar- Trogir- Vela Luka-Korcula- Vis - Split- ok 150 Nm  6 dni       
Powyższa trasa, jest jak zwykle propozycją Rejsy Chorwacja, uzależnioną od pomyślnych wiatrów lecz nie tylko, ostatecznie o odbywanej trasie decyduje załoga z kapitanem. Rejsy morskie po Adriatyku - Okolice: Murter, Split- Trogi,- Makarska – dużo portów, zatok i zawiedzenia. Mozemy tez odebrac kiljentow jachtem bezposrednio z Marina Kastelle ponizej Lotniska Split

 
Terminy rejsow:   
1-8-07-23 -  6 wolnych miejsc
8-15.07.23-  6 wolnych miejsc
15-22.07.23 -  6 wolnych miejsc
22-29.07.23 -  6 wolnych miejsc
29.07-05.08.23-  6 wolnych miejsc
05--12.08.23-  6 wolnych miejsc
12-19.08.23-  6 wolnych miejsc 
19-26.08.22 -  6 wolnych miejsc
             

Cena : 2200PLN /500€ od osoby za tydzien i nic wiecej!!!

Cena każdego kursu i rejsu zawiera: koje, opieka kapitana, ubezpieczenie NW, dingi z silnikiem, 1 deska windsurfingowa, gaz do kuchenki, , opinia z rejsu, posciel, reczniki, pomoc w zorganizowaniu transportu.. Stajemy na noc na kotwicy przy wejsciu do portow, aby nie robic dodatkowach kosztow, ale dowozimy na zyczenie zaloge pontonem do nich.

Rezerwacje mozliwe dopiero po wplacie 50% wartosci rejsu na podane konto. Przy wplacie prosze podac termin rejsu, ilosc obob i ich dabe osobowe. Dowody wplaty prosze przeslac emailem na info@graz-web.de

 
  Na wszystkich powyżej proponowanych czterech trasach,    mariną zaokrętowania i wyokrętowania załogi rejsy Chorwacja jest port macierzysty w Marina Agana .
 
Dojazd do Marina Agana na wlasny koszt samochodem. Parking na terenie Marina Agana strzezony za ok. 40€ /Tydzien lub poza gratis.  Mozna tez doleciec samolotem do Split a stamtad  dojechac taksowka do Marina Agana ok 40€
 
Wszystkie proponowane rejsy morskie odbywają się na luksusowym jachcie w idealnym stanie, przebogato wyposażonym w sprzęt nowej generacji:
s/y Miriam POL 21324, Typ Harmony 47
 
 Opis jednostki rejsowej, zdjęcia i dane techniczne jacht są pod zakladka "Nasz Jacht" 

Wszystkie proponowane rejsy Chorwackie, powiodą nas przez trasy widokowe oraz rezerwaty przyrody.

Jest to gwarancją wyższych doznań estetycznych i pięknych zdjęciowych pamiątek z rejsu w tym zdjęć podwodnych, vide galeria poniżej
 
Grupy zorganizowane minimum 5 osobowe lub jednomyślne, co do trasy, załogi mogą zamówić rejs morski po Adriatyku na dowolnej trasie, np. POLECAMY- Dubrownik - Wenecja  - Park Narodowy - Kornati 
 
 W przypadku nieodpowiedniej pogody do zeglowania, na życzenie załogi lub postoju na kotwicy lub boi w malowniczych zatokach oferujemy.:
 
 • nurkowanie z a snurkeling (maska z fajką, płetwy, pianka)

 • windsurfing

 • pływanie pontonem na silniku z ciąganiem koła,.,

 • programem obowiązkowym na każdym rejsie morskim jest połów ryb morskich - dodatkowy koszt za karte rybacka 100€ za tydzien

 • W przypadkach muzykalnej załogi, szanty z gitarą, fletem, tamborino i innymi instrumentami, przepraszamy bez fortepianu:)) , grający na instrumentach - będą nagrodzeni przez kapitana specjalna nagrodą o ile instrument będą mieli ze sobą i udelektują załogę swoją muzyką, czyniąc wspólną zabawę weselszą.

 • Dla osob z patentem Nurka na jachcie znajduje sie za dodatkowa oplata 30€ / godzine kompletny sprzet do nurkowania dla 2 osob i kompresor do napelniania butli tlenowych oraz instruktor z patentem nurka.

Wszystkie trasy są doskonale znane rejsom Chorwackim i  nie przypadkowe, bardzo atrakcyjne zarówno pod względem żeglarskim, jak również turystycznie. Zdjęcia tych tras z ubiegłych lat,  publikujemy poniżej oferty. 

Ceny rejsów są więcej niż konkurencyjne, mamy własne jachty nie czarterowe, bogato wyposażone i utrzymane w idealnym stanie , ceny rejsów nie oddają poziomu wszystkich kosztów, ponieważ rejsy są nie komercyjne. Sponsor, znany producent, którego reklamy nosimy na jachcie,  pokrywa różnice w tym i kolejnym sezonie abyście mogli Państwo cieszyć się niskimi cenami w tym trudnym dla wszystkich czasie. 

 Rezerwujcie drogą elektroniczną, miejsca na  rejs morski 2022, już w czerwcu sezon 2022 będzie przywrócony jak wynika z tzw dobrze poinformowanych źródeł. Tym samym  oraz wzorem lat ubiegłych rozpoczną się wakacje 2022.  Przy podejmowaniu decyzji o wyborze jachtu i firmy żeglarskiej, wejście pod uwagę nie puste obietnice bez pokrycie o najlepszej ofercie ale rzeczywistą wartość gratisów oferowanych przez Żeglarza Morskiego.

 

Dlaczego warto wybrać  właśnie ofertę z rejsy morskie Chorwacja Żeglarza Morskiego? 

Powodów jest wiele, najważniejsze to:

a) najniższa cena na rynku za tygodniowy rejs luksusowym jachtem pod opieką zawodowego Żeglarza Morskiego, kapitana i instruktora, który zapewni bezpieczeństwo, radość i uśmiech na Waszych twarzach,

b) największa wartość dodana do rejsu, bez dopłat za

 • naukę lub doskonalenie windsurfingu,
 • nauke nurkowania - snurkelingu,
 • klasycznego połowu ryb morskich (dodatkowy koszt za karte wedkarska 100€ za tydzien),
 • dojazd z lotniska Split i z powrotem (dodatkowy koszty w jedna strone 40€)
 • Ponadto chętni mogą zdobyć umiejętności samodzielnego żeglowania pod okiem kapitana i uwieńczyć to zdobyciem na wlasny koszt chorwackiego patentu odpowiednika polskiego kapitana - Woditie Brodice.

 

 

Rejsy chorwacja odwiedza pakk narodowy Kornati

Kogo odwiedzimy? Delfiny

Co baczymy?   Najpiękniejsze żeglarskie miejsca

.
Dodatkowych informacji udziela oraz zaprasza na rejs 
Prodent Sp z o. o. (Ltd)
PL- 46-053 ChrzastowiceUl. Sluzowa 4 
VAT Nr: PL - 647-22-66-636; HR71497279822
                           
Organizator  - Andreas Graz
mobile & Whats App 
+491727841870
email:   info@graz-web.de

REJSY CHORWACJA

      WAKACJE 2023

 

 

stolik przy wodzie w porcie

 

posiłek na jachcie-min

 

Wstaw tytuł i opis obrazu

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno.
Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty

Masz mnóstwo możliwości

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

rejsy morskie logo adriatyk sailing