REJSY MORSKIE

REJSY CHORWACJA 

NASZ JACHT

KURSY ŻEGLARSKIE

REZERWACJA I KONTAKT

BAZA WIEDZY

DO POBRANIA

PŁATNOŚCI

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

SZKOLENIA MOTOROWODNE

GALERIA

POŁĄCZENIA LOTNICZE i

AUTOKAROWE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POGODA W CHORWACJI

POLITYKA COOCIS

BLOG

FAQ

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

 

ANDREAS GRAZ   

tel : +49 1727841870 

e- mail: info@graz-web.de 

 DO POBRANIA  

 PŁATNOŚCI     

 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

 SZKOLENIA  MOTOROWODNE

 GALERIA  

 POŁĄCZENIA LOTNICZE i 

 AUTOKAROWE 

 POLITYKA PRYWATNOŚCI  

 POGODA W CHORWACJI 

 POLITYKA COOCIS 

 BLOG  

 FAQ 

Baza wiedzy

Czytelniku, witryna Żeglarz Morski, to portal pasjonatów żeglarstwa,

niniejsza podstrona  - Baza wiedzy, nie ma na celu zastąpienie podręcznika z zakresu żeglarstwa i dlatego nie jest to, kompendium wiedzy ale baza wiedzy.

Jako pasjonaci i praktycy - zawodowi żeglarze, czyli żyjący przez większość roku na morzu i z morza, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, najchętniej z młodzieżą, bo mammy w tym duże doświadczenie i doskonałe efekty.

Niniejsza podstrona, być może awansem o zbyt nośnej nazwie "Baza wiedzy" ze względu na tymczasowo niewielką objętość w niedalekiej przyszłości zgodnie z zamysłem Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie oraz Żeglarza Morskiego, będzie dużo bardziej pojemna, podejmując nowe tematy - oczekujemy podpowiedzi w tym zakresie !!

Dzielenie się z Wami naszymi pasjami

oraz wiedzą pragmatyczną z obszarów żeglarstwa

lecz nie wyłącznie Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie, uważa to za swój obowiązek, wykonywany z przyjemnością i satysfakcją osobistą.

Baza wiedzy, nie jest to podręcznik szkolny z usystematyzowaną wiedzą i wyczerpujący cały obszar lub dziedzinę żeglarską. Jest to forma zbioru, wybranych tematów, gdzie docelowo w jednym miejscu i skrótowej formie pisemnej oraz multimedialnej przybliżamy czytelnikowi pełną, kompletną wiedzę, zebraną z wielu źródeł na omawiany temat. Tematy poruszane nie wynikają z jakiejś systematyki, wcześniej poruszanych tematów ale z tego, czym się obecnie zajmujemy, najczęściej zresztą na życzenie naszych kochanych żeglarzy i gości. Również z pytań zadawanych Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie  w korespondenci z naszymi byłymi i przyszłymi kursantami oraz pasażerami rejsów organizowanych w sezonie 2019. 

Innymi słowy, niniejsze opracowanie pod zbiorczym tytułem Baza wiedzy zawiera publiczną odpowiedź na indywidualne pytania, zadawane nam przez naszych kursantów i rejsowiczów w poprzednim sezonie 2019. Udzielone wówczas odpowiedzi miały charakter wykładu, jednak z doświadczenia pedagogicznego i psychologicznego Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie wynika, że ta klasyczna forma w obecnych czasach nasyconych elektroniką, nie do wszystkich naszych abiturientów trafia najskuteczniej i jest zapamiętywana, stąd pomysł Żeglarza Morskiego, aby uzupełnić wcześniejsze wykłady Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie, multimedialnymi materiałami na poruszone tematy.

Formuła tak prowadzonej strony Żeglarza Morskiego ma tę zaletę,

iż jednocześnie odpowiada na wcześniej zadane pytania i uprzedza zadanie tych samych pytań kolejny raz, podobnie jak inna podstrona Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie - FAQ, gdzie czytelnik znajdzie odpowiedź na najczęściej zadawane pytania w 2019 roku.

W celu nadania treściom tu zamieszczanym ciekawej, łatwej w odbiorze formy zdaniem Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie, posługujemy się chwilowo grafikami i filmami z You Tobe, które z czasem będą wyparte przez dobrej jakości, nasze własne materiały. W naszych najbliższych planach jest, nakręcenie w wakacje 2020 w Chorwacji, wielu własnych filmów szkoleniowych i w miarę czasu na ich obróbkę, umieszczanie ich na tej witrynie, dlatego zachęcam do odwiedzin Żeglarza Morskiego od czasu do czasu, właśnie po to, aby sprawdzić co nowego i wybrać się z nami w kolejny rejs.

Zapraszamy wszystkich na nasze Rejsy Chorwacja kursy żeglarskie, szczególnie młodzież szkolną i studentów, bo z Wami najbardziej lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, do zobaczenia na wodzie.

Zapraszam i polecam  

Rejsy morskie w Chorwacji oraz kursy i szkolenia żeglarskie

 

 

 

rejsy morskie logo adriatyk sailing